Pražská pohádka: Víme, kde najít dlouhodobý levný pronájem

Průměrná cena za pronájem bytu 2+kk v Praze je 20 000 Kč. Jen o něco méně se platí za menší byt, když chcete 3+kk na dobré adrese, zaplatíte třeba i 30 000 Kč. Jsou to i pro vás astronomické částky? Chcete ale bydlet v hlavním městě a užívat si jeho výhody? Jednejte chytře a využijte nabídky multifunkčního ubytovacího zařízení!

Lukrativní adresa a nabídka, která se neodmítá

Bydlet na lukrativní adrese není v Praze drahé jen tehdy, když se podíváte na nabídku od Rezidence Topolová. Jako jediné zařízení nabízí kýžený kompromis mezi kvalitou a cenou. Nabízí pronájem bytu bez realitky za velmi nízkou cenu. Na 12 měsíců s možností prodloužení se zde dají pronajmout garsoniéry a byty 1+1. Velká výhoda tkví v tom, že není třeba skládat vysokou kauci: je požadováno pouze 10 000 Kč. Co se týče pravidel, v jednom bytě mohou bydlet současně maximálně 3 osoby. Byty jsou proto ideální volbou pro jednotlivce, páry a třeba i rodinu s jedním malým dítětem.

Výhodná koupě už není sen

Kromě pronájmu je možné byty v Rezidenci koupit. Ty jsou vždy k mání jen v omezeném počtu, proto zájemci musí rychle jednat. Jedná se o byty 1+kk nebo 2+kk, které jsou vyvedeny v atypickém designu a nabízí tak vysoký komfort a příjemné bydlení v moderním duchu. I ceny byty jsou hluboko pod pražským průměrem. Pokud o koupi uvažujete, jednejte rychle, protože se chystají další změny v oblasti poskytování hypoték a úvěr nebude už tak snadné získat. Více informací o tom si přečtete například zde.

Lukrativní adresa a další výhody

Proč je Rezidence skvělým domovem? Boduje hlavně adresou. Nachází se na Praze 10. Je to klidná čtvrť s plnou občanskou vybaveností, bohatým kulturním životem i zelení. Co se týče spojení s centrem, jen 5 minut od Rezidence je stanice metra Skalka, v centru jste za 20 minut. Z místa je i dobré spojení autem na pražské výpadovky.

Je dobré vědět: Rezidence Topolová nabízí i krátkodobé ubytování Praha v pokojích typu hostel, penzion anebo v apartmánech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *