Tvůj kousek: moderní retro křeslo

Hledáš do tvé ložnice, pracovny, obýváku, nebo dětského pokoje k postýlce nějaký kousek, který bude vypadat stylově a zároveň bude praktický a pohodlný? Pak je to bezesporu retro křeslo v moderním pojetí.

Módní trendy & design

Módní trendy jdou ruku v ruce designovým trendům. Proto se není čemu divit, že i zde se trendy opakují stále dokola. Nepsané pravidlo udává, že se trendy opakují každých 5 – 10 let. A v posledních letech, především tedy v tom letošním roce, se na scénu vrací retro kousky.

Švédsko jako mistr designu

Když se řekne Švédsko v souvislosti s designem, určitě tě jako první napadne celosvětově známý obchod Ikea, kde najdeš téměř vše do tvého domova. Ve skutečnosti má Švédsko v tomto průmyslu stále větší slovo, protože se jejich designovými trendy inspiruje celý svět. Mezi ně se řadí i retro křeslo v moderním pojetí.

Linie, které vládnou trendům interiérů

Retro křesla jsou stále více oblíbená. My jsme se do tohoto kousku také zamilovali! Vypadá totiž neuvěřitelně stylově a vynikne ještě více vedle nábytku v moderním designu. Na scénu se vrací kulaté linie nábytku, jako tomu je například u retro křesla.

Na trhu najdeš tento kousek ve všech různých barevných odstínech. Mezi nejoblíbenější ale patří mentolová a především hořčicově žlutá, díky které retro bude opravdu retrem!  

Foto: ikea.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.