Koupelnová zrcadla mají významnou funkci v každé koupelně

Myslíte si, že vybrat zrcadlo do koupelny je naprostá hračka? Když vyberete špatně, můžete toho jednou litovat. Koupelnová zrcadla jsou nezbytnou součástí každé domácnosti, a tak jejich výběr rozhodně nepodceňujte.

Zrcadlo v rámu nebo jednoduché zrcadlo?

Zrcadla v rámu vypadají luxusně a honosně. Hodí se ovšem jen do větších prostorů. Takže pokud máte malinkou koupelnu, raději na něj zapomeňte, prostoru by to vůbec neprospělo. Rám zrcadla ve stylu vaší koupelny, ale dokáže skvěle podtrhnout vzhled koupelny a stane se tak plnohodnotným a praktickým doplňkem. Při výběru rámu zrcadla si dejte hodně záležet, protože to bude to první, čeho si každý návštěvník koupelny všimne jako první.

Jednoduché zrcadlo nebo zrcadlo s osvětlením?

Koupelnová zrcadla nabízí mnoho možností k výběru. Pokud máte malou koupelnu, zvolte vždy jednoduché zrcadlo, které dokáže prostor opticky zvětšit. I když je nenápadné, stane se plnohodnotným doplňkem ve vaší koupelně. Zrcadla s osvětlením pak jsou velmi praktická i moderní. Pokud si ovšem vyberete zrcadlo s integrovaným osvětlením, může se vám stát, že se vám nepodaří sladit jej s ostatními světly v koupelně. Což nakonec může působit dost rušivě. Proto raději volte takové zrcadlo, které má osvětlení i po stranách.

Zrcadlová skříňka nabízí dvě funkce najednou

Do malých koupelen se velmi hodí i zrcadlové skříňky. Vyřeší totiž i problém s úložným prostorem. A prostor navíc se vždycky hodí. Zrcadla na zrcadlových skříňkách jsou ovšem více náchylná ke znečištění. Jsou totiž vystavena častější manipulaci, a proto ho budete muset více čistit v porovnání s jinými zrcadly. Tento problém se dá vyřešit i tak, že místo celé skříňky si pořídíte koupelnové zrcadlo jen s poličkou. Zrcadlo v kombinaci s jednou nebo více policemi vytvoří také zajímavý kontrast v koupelně, a navíc o úložný prostor nepřijdete.

Vždy vybírejte hlavně tak, abyste byli naprosto spokojení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.