Stavba krbu se dá zvládnout za několik dní, zatopíte si tak již tuto zimu

Vyhlédli jste si vysněný krb? Máte přibližnou představu o místě, kde se bude nové topné těleso v místnosti krásně vyjímat, případně do designu místnosti ideálně zapadne? Pak už si jen rozmyslete, zda bude využit již stávající komín nebo zda bude třeba zbudovat úplně nový. Všechny dotazy a otázky budou odborně posouzeny a zodpovězeny tak, aby jim porozuměl i naprostý laik. Stavba krbu je již hračkou pro specialisty, kteří jednak své práci rozumí a současně používají pouze certifikované materiály, jež budou zárukou mnohaletého bezpečného používání krbu či krbových kamen.

K dispozici jsou krbové vložky s rozvodem vzduchu i s výměníkem na teplou vodu

Před plánovanou realizací se pochopitelně vytváří i trojrozměrná 3D vizualizace, aby měli uživatelé budoucího krbu jasnou představu, jak bude výsledná práce vypadat. Samotný krb nemusí sloužit k pouhému ekologickému vytápění. Důmyslná topná tělesa mohou být smysluplně využita i pro ohřev vody anebo vytápění i dalších místností. Zde je na místě rozvaha nad stavbou krbu s rozvody vzduchu anebo krbové vložky s výměníkem na teplou vodu. Důležitým aspektem pro výběr a samotnou stavbu krbu je představa o ideálním tepelném výkonu, který pokryje vaše potřeby. Výběr vhodného krbu a celé topné soustavy je závislý na rozměrech interiéru, případně více místností, jež mají být vytápěny.

Každá stavba krbu je realizována individuálně. To znamená, že každý krb je zákazníkům stavěn přímo na míru. Proto se doporučuje předchozí rozhovor na téma dispozičního řešení bytu či rodinného domu, včetně již zmíněné představy o tepelném výkonu. Samotná stavba je již hračkou pro odborníky, kteří dovedou topnou soustavu zapojit v řádu několika dnů – v závislosti na nutných stavebních úpravách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.