Kombinace barev, které nás baví

Vytvořit dokonalý a útulný domov plný pozitivních barev, které vytváří pohodlí a dobrou náladu, je poměrně velmi složité. Vašemu domovu by měly vévodit maximálně dvě barvy, aby byl celkový dojem jednotný a nepřehnaný. Nechcete přeci doma žádnou džungli, ale bezpečné a příjemné místo pro vás a vaši rodinu. Poradíme vám, které kombinace barev nás baví nejvíce.

Baby blue a pastelová růžová

Začít musíme naší nejoblíbenější kombinací. Hodí se do kuchyně, předsíně, obýváku, i dětského pokoje. Baby blue je chladnější tón, s kombinací se sladkou růžovou se ale neutralizuje.

Tip: K těmto krásným barvám se skvěle hodí ještě šedá. Např. šedá tapeta připomínající cihly působí s kombinací baby blue a pastelově růžovou velmi svěže.

Petrolejová a oranžová

Kombinace barev, která vás určitě překvapí. Tato kombinace je vhodná především do koupelen, které často bývají v oranžové barvě. Pokud se vám odstín oranžové moc nezamlouvá, pomocí petrolejové ji mazaně přebijete. V kombinaci s petrolejovou vám oranžová zeslábne a bude připomínat spíše světlý meruňkový odstín.

Žlutá a šeříková

Kombinace barev, která je naprosto neokoukaná a originální. Světlounce kanárkově žlutá je příjemným a teplým odstínem žluté. V kombinaci se šeříkovými doplňky bude ještě o něco teplejší, ale fialkový odstín docílí elegantního a stylového dojmu. Co říkáte?

Foto: pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *