Stěhujeme se do kontejneru!

Pokud je třeba vytvořit rychlé zázemí, či vyřešit problém s ubytováním či jiným prostorem, tak se nabízí velmi rychlé řešení v podobě kontejnerových staveb.

Stěhujeme se do kontejneru

Hned úvodem je nutné vysvětlit, že se z nikoho nestal bezdomovec, který si hledá nejbližší prostorný kontejner. V současné době jsou velmi populární modulární stavby kontejnerových typů. Existuje jich několik druhů a předně bude záležet na tom, k jaké činnosti se budou využívat. Je totiž zcela možné stavbu použít jednotlivě, ale také postupně kontejnery na sebe navázat, případně i postavit na sebe. Možností jak sestavit stavbu je mnoho a výrobce kontejnerů značky CONTIMADE má řešení do každé situace.
Navíc tyto kontejnery mají skvělé benefity:

  • Velmi rychlou výstavbu, což umožní vyřešení situace během krátké doby.
  • Jsou variabilní a flexibilní, což znamená, že se rychle postaví, ale rovněž rozeberou a přemístí například na nové místo působení, aniž by došlo k jejich poškození.
  • Cenově dostupné pro každého.

Útulné prostory

Modulární kontejnerové stavby mohou mít několik svých různých podob, záleží na tom, kde budou umístěny. Dokonce lze z nich vytvořit velmi pěkné hygienické prostředí. Sanitární kontejnery nabízí prvotřídní zázemí, a především velmi důkladně navržené řešení rozvodů vodoinstalace.
Nabízí se ve dvou variantách:

  • Trvalé modulární stavby, které se podle volby pláště hodí do míst, kde budou umístěny.
  • Dočasné řešení pro nějaké kulturní, sportovní, společenské či jiné akce. Zde je výhodou právě jednoduché přestěhování na jiné místo.

Firma s vlastní ubytovnou? Ideální zaměstnavatel

V současné době je velmi náročné poskytnout svým zaměstnancům bydlení. Přitom řešení je, jak se zdá poměrně jednoduché. Postačí vytvořit modulární ubytovny a problém je vyřešen. Bydlení v takové ubytovně rozhodně není nijak podřadné a lze ho nabídnout i náročným uživatelům. Výhodou je, že takové bydlení se dá vystavět v blízkosti firmy a tudíž i zaměstnanci ocení dostupnost do práce. Majitelé poté mají ale také důvod, proč zvolit tento postup. Pokud bude tento kontejner využitý jako ubytovna, tudíž investice do firmy, poté lze využít odpisovou možnost na 10 let, čímž ovšem tato stavba získá na ekonomickém benefitu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *