Větší porce decibelů prostě musí pryč! Jak ji bezpečně poslat tam, kam patří?

Bohužel, snad už od dob průmyslové revoluce se hlučnost našich měst neustále zvyšuje a boj s podobným jevem býval až donedávna hodně složitý a také finančně náročný. Čas jsou peníze, takže rychlé řešení je ve prospěch všech. Dnes už naštěstí existuje mnoho metod, jak odhlučnit domácnost, jejíž okna směřují do frekventované silnice nebo kavárnu vedle náměstí, kterou ruší nově zrenovovaná dílna v sousedství…

Akustická pěna je nejnovějším kouskem do barevné mozaiky

Samozřejmostí je kombinace několika materiálů, protože žádný z nich bohužel není tak dokonalý, aby sám o sobě byl skutečně efektivní hlukovou zábranou. Ověřená akustická pěna je však, sportovní terminologií řečeno, klíčovým středním bekem důležitým pro účinné ubránění soupeře. V kombinaci s dalšími materiály vytvoří vítězný fotbalový tým, stačí už pak jen vymalovat nebo využít nějakou elegantní tapetu – a nikdo nepozná, že proběhla odhlučňovací úprava. Jen to ticho všude kolem zaujme nejedno hlukem unavené ucho. Tak si ten klid vychutnejte, doma i v zaměstnání – a samozřejmě i kdekoliv jinde!

Odhlučnění podlahy

Pokud nejde o stěnu, jako spíš o podlahu – protože hlučné sousedy má vaše domácnost nebo kancelář o patro níž nebo přímo nad hlavou, existuje jedna velmi dobrá varianta. Pokud jste někdy v minulosti zaslechli ono magické slovní spojení kročejová izolace, pak víte, o čem je teď řeč. Dupání, vrzání židlemi, hlučný hovor nebo další věci, se kterými se nedokážeme ztotožnit, ale bohužel je budeme slyšet v každou denní i noční hodinu. Kročejová izolace ale nabídne řešení, které si budete pochvalovat. Nejen, že vás zbaví hluku, ale podlaha bude příjemná na dotyk, takže můžete doma chodit klidně i naboso. Nakonec, je to docela zdravé, že?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *