Dětský pokoj v malém bytě

Jste připraveni na další krok v životě a založit rodinu, bydlíte ale s vaší drahou polovičkou v malém bytě, který vám přijde, že je akorát pro vás dva? Poradíme vám, jak získat vše, aniž byste se museli stěhovat.

Málo je někdy více

Kolik prostoru potřebuje malé miminko? Do prvního roku bude jeho nejoblíbenějším místem postýlka, nebo vaše náruč. Až začne chodit, bude samozřejmě potřebovat trochu prostoru na zkoumání svých nožiček, k čemu vůbec jsou určené. Dítě do 3 let ale nepotřebuje svůj vlastní pokojíček, protože na vás bude závislé. V malém bytě si naopak ušetříte práci. Ve velkém bytě / domě je více místností, takže musíte koupit dvě postýlky, dva přebalovací pulty, dvě hrací podložky. V malém bytě vám stačí vše jednou. Málo je tedy někdy více.

Dětský pokojíček v pokoji

Máte ve vašem malém království psací stůl, který vám zbytečně zabírá místo a prostor v tomto rohu se dá využít jinak a lépe? Dejte ho na pár let na půdu nebo jej odvezte k babičce, kde nikomu nebude překážet. Rázem vám vznikne prostor pro dětský pokojíček v pokoji. Aneb jak co nejvíc využít místo? Využijte současné trendy, protože ty mají jasno. Znáte už dětské teepee? Roztomilé stany, kde vaše dítě bude mít svůj malý hrací svět. Pokud navíc nakoupíte různé polštářky, vaše dítko tam bude rádo přespávat, protože bude mít svůj vlastní „bunkr“.

Design & praktičnost

Využít můžete i jiné designové kousky, které budou doplňkem vašeho domova, ale zároveň praktické pro vaše dítko. Mezi takové kousky patří třeba tzv. bazénky, které nejsou naplněné vodou, ale balonkama. Děti si v nich hrozně rádi hrají. Jsou skvělým doplňkem k teepee, proto jsou většinou kupované ve stejné barvě. Tip: Hitem tohoto roku jsou pletené mantinely do postýlek, které vypadají neuvěřitelně stylově a ochrání tak miminko, aby si neublížilo o roh postýlky.

Foto: pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *