Přenechejte starost o krátkodobý pronájem profesionálům

Krátkodobý pronájem je stále populárnější, a to jak na straně hostů, tak z pohledu pronajímatelů bytů. Zejména máte-li byt v atraktivní lokalitě většího města, tak nebudete mít nouzi o zájem zejména ze strany turistů. Ti dnes tohoto způsobu hojně využívají jako zajímavé alternativy ke klasickému ubytování v hotelu. Výhodou jsou příznivější ceny a třeba i vyšší soukromí.

Elegantní způsob výdělku

Pronajímatelé bytů tuto možnost vítají zejména jako přivýdělek, pokud třeba jedou na dovolenou nebo služební cestu a mají byt volný. Nemusí to být ale nutně váš byt, který běžně obýváte, ale možná prostě máte nemovitost, kterou se rozhodnete pro krátkodobý pronájem využít.

S pronájmem se samozřejmě pojí ale různé povinnosti, v dnešní době se jich ale dá částečně elegantně zbavit. Umožní vám to správa krátkodobého pronájmu, která za vás převezme veškerou administrativu od propagace vašeho bytu až po správu rezervací, úklid před a po klientech a další. Vy tak můžete pouze inkasovat a nemusíte se o nic starat.

Služby a ceny

Samozřejmě služby správy jsou za poplatek, ale z dlouhodobého hlediska pro vás mohou znamenat úsporu nákladů zejména v podobě času, který to uspoří vám. Cena správy Airbnb pronájmu se samozřejmě liší dle rozsahu poskytovaných služeb. Záleží na vás, zda budete chtít po správci i úklid zmíněný výše a osobní komunikaci s hosty nebo vám postačí pouze základní správa. Ta obvykle zahrnuje:

  • Profesionální prezentaci (foto, nastavení a správa profilů)
  • Prezentace vašeho profilu na více platformách

V současnosti existuje více platforem, které nabízejí byty na krátkodobý pronájem, proto je žádoucí, abyste inzerovali na větším počtu z nich. Díky tomu získáte možnost oslovit širší záběr klientů. Celkovou správu těchto profilů vč. online komunikace s klienty je možno přenechat správcovské společnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *