Spotřebiče, které ladí

Také jste perfekcionisté a musíte mít vše do detailu sladěné? Někdy se nám tato vlastnost hodí a někdy leze na nervy nám samotným, že? Každopádně odlišné odstíny spotřebičů a jiných kuchyňských pomocníků kazí dokonalý dojem vaší kuchyně.

Komplet spotřebičů

E-shopy a kamenné obchody začaly prodávat komplety spotřebičů, které jsou navíc za výhodnější cenu, než kdyby byly nakoupeny zvlášť. Myčka, trouba, mikrovlnná trouba, ale i lednice jsou od stejné značky, ve stejném vzhledu, odstínu a na první pohled je jasné, že tato kombinace je do vaší kuchyně jako dělaná.

Tip: Doporučujeme mrknout na spotřebiče, které nabízí značka Beko, která stále nabízí prodlouženou záruku na 5 let, která je v ceně. Seznam těchto spotřebičů najdete na oficiálních stránkách značky Beko.

Pomocníci v pastelových barvách

My osobně jsme si zamilovali jiné kuchyňské pomocníky v pastelových barvách! Uznejte sami, rychlovarná konvice, toustovač, topinkovač, kuchyňská váha nebo kávovar v roztomilé a stále trendy pastelové růžové, zelené a baby blue? To je splněný sen! Kuchyň to skvěle rozzáří a ta se rázem stane vaším nejoblíbenějším místem ve vašem domově. I tyto kousky můžete nakoupit jako sadu za výhodnou cenu.

Foto: pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *