Příruby, které se vám jednoduše mohou hodit

Tento článek vzniká především pro domácí kutily, ale také profesionály využívající k práci nejrůznější stroje, jejichž důležitou součástí jsou příruby. Prvek, u něhož je třeba dbát nejenom na správné technické parametry, ale také odpovídající kvalitu. Možná právě díky tomu máte možnost zakoupit na trhu příruby dle norem ČSN, DIN, EN, ANSI a mnohých dalších.

Příruby nejrůznějšího typu

Když se řekne příruba, každý asi správné tuší, že představit si musí hned několik typově odlišných produktů. A není se čemu, vždyť příruby jsou také pro rozdílné stroje. Vedle těch typických se domůžete také těch atypických. Jejich provedení může nabýt bezpočtu podob. Třeba s RTJ drážkou, hladkou těsnící plochou, s výkružkem a podobně.

Kapitolou samou o sobě jsou zaslepovací příruby. Vámi zvolené produkty navíc mohou být zhotoveny z různých materiálů. Patří mezi ně uhlíková ocel, ale také ta nerezová nebo vysokopevnostní. Když oslovíte tohoto správného dodavatele přírub, nemusíte se omezovat.

Nepodceňujte ani přidružené služby

Pokud se zaměříte na příruby, cilte nejenom na odpovídají produkt ale také na služby, který konkrétní dodavatel nabízí. I tyto doplňkové služby vám totiž mohou přijít vhod. Například možnost objednávky přírub až přímo domů nebo do firmy, a to včetně precizního zabalení. Výjimkou nejsou ani speciální povrchové úpravy. Mezi ně se řadí kupříkladu žárové zinkování, včetně toho galvanického. Výjimkou pochopitelně nejsou ani speciální příruby na základě požadavků zákazníka.

Pakliže tedy sháníte kvalitní příruby odpovídajících parametrů, oslovte specialistu na slovo vzatého. Obraťte se na společnost KVINTAS s.r.o., která je profesionálem každým coulem. Využijte individuálního přístupu, pestrého produktového portfolia a zajímavých cen. S takovou kombinací služeb se vždy dopracujete ke spokojenému výsledku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.