Pronajměte svůj byt přes Airbnb

Službu Airbnb zná bezpochyby každý. Projekt, skrze který lze pronajímat různé typy nemovitostí ostatním lidem. Typickým příkladem je pronájem bytu. Pokud chcete vědět, jak na to, začtěte se do následujících řádků. Prozradíme vám, co všechno je vhodné si připravit a jaké věci byste si měli ujasnit.

Základem je registrace

Pomyslným odrazovým můstkem je pochopitelně registrace. Tu provede na stránkách Airbnb poměrně snadno a rychle. Poté následuje vložení samotného bytu, respektive prezentace vámi nabízené bytové jednotky.

Základem všeho jsou kvalitní fotografie. Ne nadarmo se říká, že krásná fotka jednoduše prodává a na Airbnb to platí dvojnásob. Byt vyfoťte uklizený, čistý a prosvětlený. Na fotografiích si dejte skutečně záležet a nezapomeňte vyfotit zásadní prvky bytu. Je to například terasa, vířivka a jiné nadstandardní věci, které přilákají klienty.

Důležitý je i samotný popisy nabídky. Na nic podstatného nezapomeňte a nebojte se do oslovení potenciálních zájemců přinést i trochu vtipu a něčeho neobvyklého. Stanovení ceny berte s ohledem na to, že v budoucnu budete chtít zhruba o 20 % přidat. Tím nalákáte zákazníky a pak nebude zdražení tak markantní. Podstatný je i dobře stanovený bezpečnostní depozit. Ten by měl pokrývat výdaje na obvyklé škody, které mohou po návštěvě některých zákazníků vzniknout.

V rámci nabídky buďte důslední

Chcete-li pronajímat bytovou jednotku přes Airbnb buďte opravdu poctiví při prezentaci všech potřebných informací. Zaměřte se kupříkladu na dobu příjezdu hostů a dobu odjezdu. Měli byste mít dostatek času na to, ať byt přichystáte pro další návštěvu. Jen co budete přihlášeni na Airbnb a budete pronajímat byt, dbejte i na následnou komunikaci. Zodpovídejte včas a rychle dotazy tazatelů, buďte milí a vstřícní. I takové malé detaily totiž mohou přilákat potenciální návštěvníky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.