Skvělá volba: ventilátor se světlem

Vedro, vedro, vedro, … Jestliže si toto slovo opakujete ve svých domovech a kancelářích častěji, než je zdrávo, zřejmě je načase začít konat. Pokud jste navíc odpůrci klimatizace, a to i přesto, že se při jejím správném používání nemáte čeho bát, nebo si ji z nějakého důvodu pořídit nemůžete, nabízí se vám řešení ve formě ventilátoru. Jeho účinnost je sice ve srovnání s klimatizací nižší, i tak vám ale pomůže významným způsobem zvýšit kvalitu vašeho života v uzavřených prostorách, zvláště, pokud si koupíme ventilátor stropní.

Výhody stropních ventilátorů

Výhod stropních ventilátorů je hned několik. V porovnání s klimatizací se jedná o zařízení levná, nevyžadující žádné zvláštní stavební úpravy. Nemusíte tedy řešit ani vývod z místnosti, stačí ventilátor pouze namontovat a používat. Také spotřeba elektrické energie je v tomto případě nižší.

Ačkoliv je výhod mnoho, ten hlavní je samozřejmě pouze jeden – stropní ventilátor zajišťuje cirkulaci vzduchu v místnosti. Tím vám dává pocit, že je vám chladněji. Po jeho zapnutí se budete cítit příjemně a pocítíte rychlou úlevu od vedra. Podobnou službu vám navíc poskytne také v zimě, protože s jeho použitím rozeženete teplý vzduch, který se drží u stropu, a tak ušetříte nemalé finanční prostředky na vytápění.

Při jeho srovnání s ostatními typy ventilátorů narazíte také na celou řadu výhod. Už jen to, že nikde nepřekáží, je k nezaplacení. Jednoduše ho přimontujete na strop a necháte ho doslova splynout s okolním designem. Ten rozhodně nenarušuje, zvláště, když si pořídíte lustr s ventilátorem. Ventilátor s osvětlením se vyplatí především esteticky. Mít světlo i ventilátor zvlášť, nemusí působit v některých interiérech dobře. Na druhou stranu by měl být umístěn v centrální části místnosti, aby světlo bylo rovnoměrně zastoupeno v prostoru.

V neposlední řadě na vás nebude foukat, ani vířit prach. Nemusíte se proto bát, že vám budou lítat papíry po místnosti, což například u stolních ventilátorů hrozí. Nemluvě o tom, že sezení blízko klasického ventilátoru může vést až k nastydnutí nebo svalovým problémům. Těm se s nákupem stropního ventilátoru se světlem vyhnete.

Instalace stropního ventilátorem je snadná (podobně jako u klasického lustru), ale pokud si na ni přesto netroufáte, během chvíle ji zvládne každý elektrikář. Dokonce můžete zařízení zapojit tak, aby bylo možné ovládat zvlášť jak světlo, tak i ventilátor.

Tip: Pokud si nejste jistí s výběrem ventilátoru, podívejte se do našeho přehledného porovnání jednotlivých typů přístrojů „4 typy ventilátorů pro spolehlivé ochlazení“.

 

CVB VENTILÁTORY A KLIMATIZACE je česká firma s tradicí specializující se na prodej ventilátorů a klimatizací. Získali jsme prestižní mezinárodní ocenění důvěry obchodních partnerů AAA, zařadili jsme se tak mezi 0,2 % nejspolehlivějších firem v ČR s nejvyšší spolehlivostí a kredibilitou. Kromě ČŘ působíme úspěšně i na německém trhu.

http://www.ventilatory-shop.cz/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *