Umělý živý plot vnese život do každého interiéru

Pokud řešíte kancelářské prostory a představa strohé neútulné kanceláře se vám moc nezamlouvá, zkuste se poohlédnout po prvcích, které dokonale alternují živou přírodu, ale nevyžadují téměř žádnou údržbu. Umělý živý plot je ideální dekorací, protože kromě krásného vizuálního provedení má také úžasné opticky a hlukově izolační vlastnosti.

Pro dům i kancelář

Umělý živý plot se výborně hodí nejen jako „zelený“ prvek do kanceláří. Můžete ho využít i doma, perfektně totiž funguje jako dělící zástěna mezi sousedy. Dodává se buď v rolích, nebo v panelech, které vyskládáte do požadované velikosti. Rychle a efektivně zajistí dostatečné soukromí a jeho instalaci bez problémů zvládnete svépomocí.

Kam se živá tráva nehodí…

Příjemným bonusem je fakt, že na rozdíl od živého plotu neutratíte tisíce za jeho pravidelnou údržbu. Vyrábí se z materiálů, které jsou velice odolné vůči nepřízni počasí, UV záření i mrazu, takže jej celoročně můžete nechat na svém místě. Pokud vám ve vašem interiéru schází zeleň, ale víte, že ta živá nemá šanci přežít, pak je přesně pro vás určená nabídka umělých rostlin, které jsou na první pohled k nerozeznání od těch opravdových. Příjemným osvěžením v interiérech jsou trávy, kterými můžete vyladit i kancelářské prostory, nebo doma třeba předsíň či schodiště.

Rostliny všeho druhu a velikostí

Vybírat můžete i krásné barevné květy, keře, různé běžné i exotické stromy, bonsaje či palmy. Právě díky nim si doma nebo na zahradě vytvoříte dokonalou exotickou atmosféru, a to úplně bez námahy. Pěstování palem je v našich podmínkách velice náročné, navíc nikdy nevyrostou do optimálních rozměrů. Proto je volba její umělé alternativy po všech stránkách vhodnější.

Menší palmy pořídíte kolem tisícovky, za třímetrovou plážovou krásku ovšem klidně zaplatíte i padesát tisíc korun.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *