Moderní bydlení v atraktivní pražské lokalitě díky výhodnému financování

Pro velkou většinu lidí bydlících ve městech, je vlastní domov v bytě velmi žádaný. Nabízí totiž vše, co je potřebné pro městský život. Je zde velká dostupnost služeb a zároveň veškeré pohodlí městského bydlení. To samo o sobě dodává bydlení v bytě na atraktivitě. A pokud chcete skutečně bydlení, které odpovídá standardům 21. století, můžete využít možnosti nastěhování se do některých nově vznikajících rezidenčních čtvrtí.

Lepší dostupnost díky výhodnému financování

Možná si říkáte, že to nebude tak jednoduché. A to zejména z toho důvodu, že ceny bytů a bydlení obecně stále rostou. To je samozřejmě pravdou. Proto některé rezidenční oblasti, jako je třeba lokalita Na Vackově, nabízejí výhodné financování bydlení. Díky tomu můžete využít zvýhodněné podmínky hypotečního úvěru, který je zde připraven pro všechny zájemce o nové byty.

To pro vás znamená zejména ty nejnižší úrokové sazby, na které lze v rámci financování nového bydlení dosáhnout. Mimo jiné to také znamená:

  • Vyřízení hypotéky bez poplatků
  • Znalecký posudek na náklady banky

Díky všem těmto nabídkám, se veškerá finanční režie spojená se sjednáním hypotéky stlačí na nulu. Nebudete tak zatíženi zbytečnými administrativními náklady. Máte-li tedy o některý z bytů v nové lokalitě zájem, určitě stojí za to, tyto možnosti zvážit.

Výhody nové rezidenční lokality

Nové metropolitní byty vám zajistí klid i kompletní občanskou vybavenost. Můžete tak třeba relaxovat v přilehlém parku Židovské pece, nebo v sadech Na Krejcárku. Pro aktivní sportovce je tady cyklostezka skrz vrch Vítkov přes bývalý železniční tunel.

Jsou zde také další parky pro aktivní sporty, jako třeba park na Balkáně. Prodej bytů Praha 3 nabízí celkem 342 bytu v pěti rezidenčních objektech. Lze zde zakoupit byty od dispozic 1+kk po 5+kk. Pokud se vám některý z bytů zalíbí, je možná jeho rezervace.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *