Starejte se o svá auta nejenom v garáži

Majitelé motorových vozidel uvítají služby, které se nacházejí na jednom místě. Bez zbytečných prodlev a cestování, tak snadno zařídí prakticky cokoliv.

Ideální služby pro každého majitele motorových vozidel

V současné době se dá říci, že je to ušetřený čas pro každého, kdo nutně potřebuje nějakou službu ohledně svého vozidla. Není ani divu, že zavítá do Auto Ráje.

  • Potřebujete se zbavit svého vozidla a nevíte co s ním? I na tomto místě se provádí výkup aut, veškerých značek, ročníků, a dokonce nevadí ani jejich technický nedokonalý stav. Výhodu je, že získáte obnos rovnou na ruku, samozřejmě mluvíme o solidní odpovídající částce. Rovněž si nemusíte dělat starosti se zbytečným papírováním a veškerou administrativou, která je nezbytně nutná. Výkup aut se může samozřejmě odehrát i přímo v místě vašeho bydliště, záleží na domluvě.
  • V současné době je důležité dbát na čistotu, a pokud možná i o jistotu v podobě vydezinfikování. I v tomto případě vás může potěšit, že na tomto místě se provádí dezinfekce a čištění klimatizace v autě. Vy můžete tak zajistit svým spolucestujícím naprosto bezpečné prostředí. Čištění je provedeno generátorem Ozone. Jedná se o velmi šetrný postup, kdy se odstraní nejen plísně, viry nebo bakterie, ale rovněž i zápach, ten ovšem vzniká na základě přítomných mikrobů. A nebudeme si nalhávat, že tady postačí vlhké a chladné místo v interiéru a na průšvih je zaděláno. Nejúčinnější formou je dezinfekce ozónem, kdy je cíleně zaměřeno na klimatizaci a přirozeně celkový interiér vozidla. Ozón se dostane do všech i malých mezer a vše důkladně vyčistí a vydezinfikuje.
  • Co s poškozeným nebo porouchaným vozidlem? Je pravdou, že častokrát se stávají nepříjemnosti na cestách, které se nedají vyřešit jinak, než odtahem. Přirozeně se může jednat o dopravní nehodu, ale ani porucha některé technické části není zrovna výjimkou. V tomto případě neváhejte a zavolejte. Odtahová služba Ostrava je připravena vám pomoci s vaším problémem na cestách.

To je jen malá ochutnávka, kterou vám Auto Ráj nabízí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.