Trápí vás doma nechtění škůdci? Bojujte s nimi účinně a nemilosrdně

Mít doma štěnice není žádný med. Tyhle drobné potvůrky dokážou hodně potrápit a zbavit se jich může být někdy složité. Se šikovnými pomocníky s nimi ale můžete skoncovat jednou pro vždy. Jak můžete poznat, že je doma skutečně máte?

Než položíte past na štěnice, zjistěte se, že jde skutečně o ně

Že máte doma tyhle drobné škůdce, můžete poznat vcelku snadno. Snad každého na ně nejprve upozorní štípence po těle. I když už vyzkoušíte snad všechno proti komárům a štípance se stále objevují, máte jasno. Štěnice navíc za sebou zanechávají drobné černé tečky, ty slouží jako poznávací znamení.

Jedná se o kapičky natrávené krve, které se rozpouštějí při kontaktu s vodou. Poslední, co vás na jejich výskyt může upozornit, jsou samotné svlečky a vajíčka, které objevíte. V takovém případě už víte, s kým máte tu čest a musíte začít jednat rychle. Je potřeba políčit co nejdříve past na štěnice.

Jak funguje past na štěnice

Monitorovací past na štěnice slouží k odhalení výskytu štěnic, ať už se vyskytují kdekoliv. Oproti jiným zařízením dokáže štěnice k sobě přilákat i na delší vzdálenosti. Obsahují totiž speciální chemickou složku, která malé potvůrky vábí, a když se pak přiblíží k pasti, přilepí se. Štěnice jsou velmi houževnaté a mají dobrý čich. Například svého budoucího hostitele dokážou vycítit i přes zeď. Nejčastěji se pak zabydlují v matracích, okolo postelí, v kobercích a pod podlahovými krytinami.

Co když se objeví myši? Pomůže vám jed na myši.

Štěnice nejsou ovšem jediným nezvaný m hostem v domácnosti. Zejména pak v rodinných domech nebo v sezónních obydlích jako jsou například chaty, se zase pro změnu často objevují myši. Ty poznáte bezvýhradně podle cestiček, které zanechávají a také samozřejmě podle myšinců. V boji proti nim pomůže jed na myši. Přípravek je nutné nastražit co nejblíže k výskytu hlodavců. Ti jed požijí a poté uhynou. Je tedy nutné sledovat, kde zahynuli a ihned uhynulá zvířata z místa odstranit.

Ihned, jak přijdete na výskyt škůdců v domácnosti, rychle s nimi bojujte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *