Zrcadlové skříňky přesně podle mého gusta

Koupelna je mým nejoblíbenějším místem v celém domě. Napustit si jen tak vanu po příchodu z práce, vzít si do ruky časopis do uší sluchátka a nečině relaxovat ve vaně plné horké vody a pěny, mě dokáže nabít skutečně pozitivní energií. Ze všeho nejraději mám ovšem koupele, kdy nikdo není doma a za půl hodiny neslyším větu typu, „mami, mám hlad“ anebo oblíbené, „mami, nevíš, kde mám svetr?“. Chvíle, kdy je tak doslova prázdný dům, si tak užívám ze všeho nejvíce. Poté si vezmu župan, a strávím minimálně další dvě hodiny u zrcadlové skříňky, kde se snažím bojovat se známkami stárnutí, všemi možnými způsoby. Ano, koupelna je doslova mou svatyní, na kterou nedám dopustit.

Zrcadlové skříňky již zasloužily obměnu

V koupelně máme rovnou dvě zrcadlové skříňky, přičemž jedna patří mě a ta druhá mému muži, který si potrpí na pěstění svého plnovousu. U jejího zrcadla tak trávíme asi největší část dne, což je na nich také dosti znát. Špatné zavírání skříňky, opadaný lak a v mém případě také lehce prasklé zrcadlo. Tudíž jsem si jednoho dne řekla, že si pořídíme nové zrcadlové skříňky, které budou přesně podlé mého gusta. Ty původní totiž ani příliš mnoho s naší koupelnou neladily, a tak bylo načase, vyměnit je za nové.

LED podsvícení skříněk si nemohou vynachválit

Kromě toho, že byly na dvě zrcadlové skříňky již zastaralé a dalo by se říci, že díky tomu i velmi nevkusné, chybělo jim tolik žádoucí LED podsvícení, které jsem si vždy v koupelně přála. Najít vše během několika málo minut a k tomu ještě s příjemným LED světlem, které není nikterak prudké, je prostě skvělé. Pořídila jsem si obě dvě skříňky s tolik toužebným LED podsvícením i když byl manžel z počátku proti a tvrdil, že takovou „vychytávku“ jednoduše nevyužije. Opak byl samozřejmě pravdou a můj muž si nyní holení svých dobře pěstěných vousů, nemůže vynachválit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *