5 věcí, které si nepořizujte, pokud doma máte zvířata

Milujeme je jako vlastní děti, vychováváme je, jako bychom byli jejich rodiče, staráme se o ně jako o součást rodiny, ale nepořádek dělají jako nikdo. Řeč je o našich zvířecích mazlíčcích, které nám s radostí a nadšením ničí náš nábytek. I my máme tyto malé darebáky, a tak vám chceme poradit 5 věcí, které byste si neměli pořizovat, pokud máte doma nějaké zvířátko.

1) ČERNOU SEDACÍ SOUPRAVU

Vypadá nádherně! Alespoň vystavená v obchodě, kde je úplně nová, nepoškrábaná, nezničená, nejsou na ní fleky, ani chlupy od kočky, psa nebo králíka. Z praktického hlediska se k vám do bytu ale nehodí. Ušetřete si spoustu starostí a každodenního čištění sedačky.

2) KOŽENÝ NÁBYTEK

Opět kousek, který vypadá skvěle jen v obchodě, kdy jste stoprocentně přesvědčeni, jak jej doma využijete a jak úžasně se vám tam hodí. To možná ano, ale smiřte se s tím, že pokud si ty kožené židle pořídíte domů, už po pár týdnech tak skvěle vypadat nebudou.

3) PŘÍRODNÍ KOŽEŠINA

Luxusní doplněk vašeho domova, který vám skvěle vyplní prázdný prostor na podlaze. Kožešina ale nezůstane dlouho čistá a je velká pravděpodobnost, že bude muset za pár týdnů do čistírny. A častým čištěním se kožešina ničí, bohužel.

4) BÍLÝ TEXTIL

Chápeme, že ty bílé polštáře a krásná heboučká deka se vám do obýváku zrovna skvěle hodí. Bílá ale nezůstane dlouho bílou.

5) NÍZKÝ KONFERENČNÍ STŮL

Tento bod by ani nepotřeboval komentáře, co myslíte? Znáte to taky, domů si pořídíte mohutný, ale nízký konferenční stůl, který je hlavní ozdobou vašeho bytu díky svému jedinečnému tvaru. Jenže hned potom zjistíte, že vaše večeře z toho krásného stolu zmizela rychlostí blesku a vosk ve svíčce, která vám na tomto stolku hořela, je rozlitý po celé jeho ploše.

A tak můžeme pokračovat prakticky donekonečna, ale máte to smysl? Vždyť my ty naše pejsky, kočičky a já nevím co ještě bezmezně milujeme. A odpustíme jim takřka cokoli.

Foto: pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *