Bydlete jako na zámku

Máte rádi architekturu a dobový design? Každý byl někdy fascinován životem na zámku. Vytvořte si svůj malý zámek díky množství designů, barev a dekorů zámeckých tapet, které jsou velmi moderní. Zámecké tapety, někdy označovány také jako dobové, jsou stále vyhledávané a jejich poptávka je na vzestupu. Velmi dobře dobové tapety dokreslují interiér se starožitným nábytkem a vybavením. Mimo rezidencí a sídel jsou rozsáhle využívané také v kancelářích, zasedacích a konferenčních místnostech, hotelech a společensky významnějších interiérech.

Použijte zámecké tapety i u vás doma

V nabídce najdete vliesové a vinylové tapety. Navzájem se liší materiálem, ze kterého jsou vyrobeny, a také záleží na typu místnosti, do které budou umístěny. Mezi zámecké tapety jsou řazeny motivy a prvky architektonických stylů, zejména barokní květiny a ornamenty. Na exkluzivitě, luxusu a eleganci přidají typické metalické odstíny. Barevné a designové kombinace s moderními barvami dodají vašemu bydlení originalitu, díky které pocítíte jedinečnou atmosféru.

Potrpíte-li si na trochu luxusu nebo byste rádi vytvořili zcela nový nádech interiéru, nebojte se se zámeckými tapetami experimentovat a nechte projevit vaši tvořivost. Výborně se dobové tapety hodí i do dalších typů interiéru, zejména historických staveb, reprezentativních místností nebo salónků. Vybírat můžete z extravagantnějších výraznějších barev a designů nebo naopak z velmi jemných motivů a odstínů. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *