Buďte cool se svou originální plackou na batohu

Máte své jasné názory a chcete je dát světu najevo? Nebaví vás jít s davem a rádi z něj naopak vyčníváte? V tom případě si vytvořte originální placku na batoh či na svršek, která bude tvému okolí jasně sdělovat tvé postoje a názory. Vaší fantazii se meze rozhodně nekladou. 

Propagujte své názory stylově

Chcete o sobě světu říci, že se řadíte mezi vegany? Anebo byste je rádi upozornili na to, že ve vašem okolí chystáte důležitou událost a rádi byste na ní přivítali, co možná největší komunitu lidí? V tom případě vám velmi pěknou reklamu mohou udělat kvalitně zpracované placky na batoh či na oblečení, které mohou mít jakoukoliv přidanou hodnotu. Propagovat za jejich pomoci můžete například komunitu, událost, vaše postoje, vaše zážitky či je můžete využít jako takzvaný merchandise, tedy propagaci vlastní značky, skupiny či čehokoliv jiného, co je ve vašem životě důležité. Placky na batoh se výborně hodí také jako jmenovky například na konferenci anebo třeba na svatbu. Díky nim snadno představíte příbuzné, kteří se ještě neviděli a nakonec to celé může být i docela vtipné.

Placky jako reklamní předměty

Výroba odznaků není nikterak složitá a v podstatě lze říci, že na odznaku můžete mít jakýkoliv symbol, heslo či obrázek. V případě, kdy potřebujete například zpropagovat svoji firmu či start-up šikovnou formou reklamy, mohou být právě zmíněné placky či odznaky tím nejlepším řešením. Věřte nebo ne, ale lidé rozhodně raději více nosí placky než nějaké propagační letáky, které nakonec stejně raději vyhodí.

Placka jako suvenýr

Chtěli byste mít památku na oblíbené místo, které jste navštívili, ale nesehnali jste nikde placku tohoto čarokrásného města? V tom případě si nechte zhotovit vlastní placku s motivem vybraného města. Na placce může být například vaše fotografie z dané lokality či nějaký jiný zachycený moment z vaší dovolené. Díky tomu budete mít perfektní památku na vámi prožité dobrodružství. Podobnou plackou také můžete například obdarovat své kamarády či rodinu a vykouzlit jim tak úsměv na tváři pokaždé, když se na placku podívají. A to je něco, co dokáže málokterý dárek. Do návrhu placky na batoh navíc dáváte svoji snahu a um a to mnoho lidí rádo ocení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *