Dobrý spánek nám zajistí lamelové rošty

Není jednoduché najít tu správnou matraci, většinou až ji najdete, zjistíte, že jen o ní to ale není. Kvalitní a pohodlný spánek nám zaručí i zdánlivě jednoduché doplňky. Pokud se chcete i vy konečně dobře vyspat, vsaďte na tyto tři pomocníky.

Chrániče matrací

Pokud mluvíme o kvalitním spánku, neměli bychom opomíjet i hygienu. Tu nám nejen v noci zaručí chrániče matrací. Ty se velmi snadno používají, protože je stačí pomocí gumiček na koncích připevnit k matraci, a navíc nám znatelně prodlouží životnost matrace. Ochrání ji před potem, vodou, znečištěním nebo poškozením. Zabrání každé tekutině dostat se k matraci, ocení je zejména rodiče malých dětí nebo senioři trpící inkontinencí. Pokud se stane jakákoliv nehoda, chránič stačí sundat a jednoduše vyprat v pračce.

Lamelový rošt

Lamelový rošt nejčastěji bývá vyrobený ze dřeva. Jen výjimečně můžeme najít lamelové rošty vyrobené z umělé hmoty nebo ze železa. Skládá se z pevného rámu a lamel, které jsou uloženy právě v rámu. Dřevěné lamelové rošty jsou velmi pevné, protože jsou vyrobené z několika vrstev dřeva, tím získávají i svou pružnost. Mezi jeho hlavní funkce patří zvýšení ortopedických vlastností matrace. Přispívá ale i k odvětrávání matrace, tím pádem se na ní netvoří plíseň.

Anatomický polštář

Anatomický polštář je navržen tak, aby kopíroval tvar lidského těla. Díky tomu pomáhá udržet optimální polohu hlavy a tím uvolňuje krční páteř i svalstvo zároveň. Tím, že vaše tělo bude polštář nutit ležet v té správné poloze, se konečně vyspíte, tak jak správně máte. Zmizí pak bolesti krku nebo zad a ztuhlost, kterou po ránu můžete pociťovat, když ležíte na špatném a nekvalitním polštáři. Možná vám bude chvíli trvat, než si na něj zvyknete, ale stojí to za to. Výsledky se dostaví.

Probouzejte se odpočatí a svěží. Teď už víte, jak na to.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *