Geodetické služby pro váš dům i katastr

Víte, co všechno zahrnují geodetické služby? A že je budete potřebovat také, pokud se například chystáte stavět, nebo řešíte podklady pro zápis do katastru? V nastalé situaci se můžete obrátit na specialistu v oboru geodézie, společnost VISIONPLAN-3D. Její odborníci mají zkušenosti napříč všemi geodetickými činnostmi, poskytují svoje služby jak veřejnosti, tak projekčním kancelářím a stavebním firmám.

VISIONPLAN-3D vám pomůže se zaměřením pozemku pro projekt domu, s vytyčením stavby a pozemku, připraví geometrické plány pro zanesení stavby do katastru nemovitostí, také pro rozdělení pozemku nebo vyznačení věcného břemene. Pro podnikatelské subjekty firma VISIONPLAN-3D provádí laserové skenování, 3D modely, fotogrammetrii a řadu dalších odborných geodetických služeb s použitím nejmodernější technologie.

Pokud se chcete se společností VISIONPLAN-3D blíže seznámit a podívat se na ukázky referencí a realizovaných zakázek, navštivte webové stránky firmy. Zároveň si zde můžete sjednat úvodní nezávaznou konzultaci zdarma. Pro VISIONPLAN-3D je důležitá kvalita odvedené práce, také rychlost a cenově dostupné řešení pro každého.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *