Pojištění nemovitosti by měla být samozřejmost. Nezapomněli jste na něj?

S podobnou samozřejmostí jako si platíme třeba zdravotní pojištění, tak stejně je běžné, že máme pojištěnou také nemovitost. Pokud tomu tak není, tak se vystavujeme vysokému riziku. Také proto se nevyplácí na tento druh pojištění zapomínat. Vhodné je také pojistnou smlouvu čas od času revidovat, zda skutečně kryje veškerá rizika, která na daném místě hrozí. Kromě toho by také měla krýt škody v dostatečné výši, což se může ukázat jako problematické právě u starších smluv.

Máte dobře nastavené parametry pojistky?

A právě proto je čas od času vhodné si srovnat aktuální nabídky na trhu a zjistit, zda nám některá pojišťovna nenabízí něco více. Jednou ze známých pojišťoven na trhu je ERGO pojišťovna, která vám umožní mít bezpečně pojištěnou nemovitost a klidný spánek.

Díky nabídce produktů této pojišťovny lze pojistit několik druhů nemovitostí. Jedná se o:

  • Rodinné domy a byty
  • Domácnosti
  • Budovy a byty ve výstavbě

V případě rodinných domů a bytů se samozřejmě jedná o nemovitosti v osobním vlastnictví. Pokud jde o domácnosti, ty mohou být jak trvale obydlené, tak rekreační. Pojistit si můžete také rozestavěnou nemovitost. Ta je ostatně sama osobě často náchylnější na řadu zejména přírodních vlivů. Veškeré nemovitosti lze samozřejmě pojistit na velké množství přírodních katastrof, kde patří třeba povodně, úder blesku, krupobití, tíha sněhu, pád stromu nebo mnohé další. Abyste si spočítali výhodnost nabízených produktů, doporučujeme využití webové kalkulačky.

Další možnosti pojištění

Zatímco o pojištění nemovitosti víme každý, pro mnoho lidí jsou novinkou mnohé jiné druhy pojištění, které nám mohou v řadě případů výrazně pomoci. Patří mezi ně mimo jiné pojištění odpovědnosti za škodu, kterou způsobíme v běžném občanském životě. Když se pojistíte u ERGO pojišťovny, pojistka se vztahuje i na celou vaši rodinu. Pojištění platí po celém světě a není vyžadována žádná spoluúčast na škodě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *