Kočičí stromy doporučuji i svým známým

Já i můj muž patříme mezi obrovské milovníky zvířat. Jelikož ovšem bydlíme v panelovém domě, není možné, abychom si pořizovali psa, který by bez zahrady v domě víceméně trpěl. Proto jsme si pořídili milou a velmi pohodovou kočičku Miu, která je naším právoplatným členem rodiny. Společně s ní jsme si rovnou pořídilo rovněž i kočičí stromy, jenž, jsem umístila jak do obývacího pokoje, tak i do podkroví, kde společně s Miou velmi ráda trávím svůj volný čas po práci.

Kočičí stromy Mia zbožňuje

Kočičí stromy si Mia velmi zamilovala. Tráví na nich téměř veškerý svůj volný čas. Užívá si dovádění na stromech, ráda využívá veškerých prolézaček a bambulí, které jsem jí na kočičí strom připevnila. Mia na stromech rovněž i večery, kdy se schoulí do klubíčka a sní v domečku, na který nedá dopustit a který si opečovává.

Skvělý doplněk do domácnosti

Antracitové kočičí stromy nejsou pouze nutným společníkem mých kočiček, nýbrž i skvělým doplňkem do domácnosti. V obývacím pokoji kočičí strom tvoří totiž obrovskou dominantu, která je skutečnou ozdobou celé místnosti. V kombinaci s večerním osvětlením v podhledech, je to až neuvěřitelně kouzelný pohled, který máloco dokáže vynahradit. Když se mě nedávno má kamarádka zeptala, co všechno bude potřebovat s novou kočičkou, kterou si chce pořídit, odvětila jsem jí, že nejlepším společníkem pro ni bude právě kočičí strom. Kočičí stromy totiž kočičkám vynahrazují přírodní prostředí, ve kterém se kočky běžně nachází a kde si například na stromech brousí drápky a podobně. Stejnou radu jsem uštědřila i mé mamince, která si Miu zamilovala natolik, že našeho tatínka přesvědčila o tom, že pro podobného kamaráda naleznou místo také u nich doma a tak si nedávno z útulku přivezla roztomilou kočičku po zemřelých majitelích, které říká Amálka a kterou miluje celá rodina.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *