Moderní svítidla do každého pokoje

Každé bydlení si žádá osvětlení, které je, ačkoli na to mnoho lidí zapomíná, jedním z nejdůležitějších prvků. Má velký vliv na to, jak se budete v interiéru cítit a jaká na vás bude působit atmosféra. Existuje široká nabídka svítidel, která se od sebe odlišují nejen barvou a tvary. Dominantními prvky u moderních svítidel jsou jejich celkový design a také materiál. Moderní svítidla s dekorem mají hravý design, který vám jen tak nezevšední a váš interiér bude s těmito svítidly dokonale ladit. Pestrost a originalita svítidel je klíčová, nejvíce vynikne v zajímavých a zároveň čistých liniích.

Závěsná svítidla – klasika, která nestárne

Jedním z nejběžněji používaných svítidel jsou závěsné lustry, které mohou v místnosti zaujmout pozici dominantního prvku. Moderní lustry jsou designovány velmi rafinovaně a každý model je jedinečný. Získají si vás nepravidelnými tvary, dekory a ornamenty, jak přes svítidlo prochází světlo a vytváří působivou atmosféru, vytříbeným designem, nevšední kombinací materiálů i jejich odstínem či celkovou povrchovou úpravou. Pokud máte raději určitou umírněnost a symetrii, závěsná svítidla čistých linií budou správnou volbou pro vás i váš interiér.

Bez chromu to nepůjde

Moderní a čisté provedení jednoznačně zajistí elegantní leštěný chrom s LED světelným zdrojem svítící studenou bílou nebo potom kombinace matného kovu a skla. Většinou se jedná o kovovou konstrukci, která nese opálová či čirá stínidla, která tlumí intenzitu svícení a zároveň díky nim světlo proniká rovnoměrně a dokonale osvítí celý interiér. Moderní svítidla vás zaujmou neskutečnými detaily, ať už nenápadným zvlněním stínidel, drobným dekorem či potiskem. Moderní svítidla se vyrábí v kolekcích, které zajistí možnou kombinaci jednotlivých typů svítidel se stejným designem. Často bývají vybavena nízkoenergetickými světelnými zdroji a regulací svítivosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.