Moderní estetický plot kolem každého domu

Máte vkus a rádi jdete s dobou? Betonové ploty jsou v současné době velmi oblíbeným typem oplocení. Už jen díky tomu, že jsou kvalitnější a mají mnohem delší životnost, než ploty dřevěné či z pletiva. Obvykle je betonový plot upřednostňován také proto, že dodává velkou dávku soukromí a tak vás při letním opalování ochrání před zvídavými pohledy sousedů a kolemjdoucích. Zajímavé je, že dlouhé životnosti dosahuje i bez jakékoli speciální údržby. Beton je koneckonců dlouhá léta využívaný při stavbě budov jako jeden z nejkvalitnějších a nejstálejších materiálů.

Stylový a zároveň praktický

Oproti dřevěným plotům, které vyžadují průběžné natírání, betonový plot je odolný vůči všem přírodním vlivům. Neškodí mu teplý sluneční žár, námraza či déšť. Standardně jsou betonové komponenty ponechány v původní šedé barvě. Pokud vám přijde poněkud ponurá a neladí s designem vašeho domu ani zahrady, máte možnost vybrat si z mnoha dalších variant. Běžným a velmi pěkným motivem je štípaný či skládaný kámen. Velmi oblíbeným vzorem je také buclatá nebo ostrá cihla. Ať už zvolíte kámen, cihlu nebo žádný dekor, s betonovým plotem budete maximálně spokojeni.

Betonové ploty jsou sestavovány ze dvou komponentů, a to z betonových sloupků a betonových panelů. Stejně jako montáž plotu je i jeho demontáž poměrně snadnou záležitostí. Samotná montáž plotu není příliš složitá, vyžaduje však zkušenosti a dostatek hrubé síly, neboť beton je těžký materiál. Nemáte-li čas nebo si netroufáte na montáž plotu svépomocí, zajistěte si kompletní servis od profesionálů. Betonovéploty.net vám poskytnou odborné montéry, kteří se stavbě plotů věnují dnes a denně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *