Nová rezidenční čtvrť v Praze, kde můžete bydlet doslova v sousedství parku

Většina klientů v dnešní době vyhledává moderní bydlení, které spojuje výhody městského životního stylu, ale také možností odpočinku a relaxace v přírodě. Taková žádaná lokalita by tak měla nabídnout výbornou dostupnost veškeré občanské vybavenosti a zároveň poskytovat klidné místo k životu. V tomto ohledu je velice zajímavá nově vznikající čtvrť Byty u parku. Lokalita na Praze 3 je v mnohém výjimečná.

Mnoho bytů na výběr

Nová rezidence přináší byty, které dokáží vyhovět širokému spektru klientů. Ať už chcete byt minimalistický nebo prostorný, v obou případech si zde vyberete. Byty na prodej Praha 3 jsou zde k dispozici od 30 m2 až po velké pětipokojové byty.

bydlime.info byty u parku 01

Kromě toho mohou byty nabídnout další prvky, které je dělají atraktivními. Jedná se třeba o:

  • Terasy
  • Lodžie
  • Balkony

To vše ještě více podtrhuje spojení s přírodou. S ohledem na přírodu a možnost mít zeleň na dosah je samozřejmě důležité, že všechny byty v jedenácti bytových domech přiléhají k parku Židovské pece. Zde je mnoho možností k volnočasovým aktivitám. Bytové domy také dokonale respektují okolní krajinou, protože jejich výška je maximálně 6 podlaží.

Dokonalé zázemí pro život

Není to ale samozřejmě pouze okolní příroda, která vás bude obklopovat. Můžete využít rovněž širokých možnosti v okolí, ať už se jedná o nakupování nebo kulturní vyžití. Projekt Byty u parku také počítá s tím, že lokalita zažije další rozvoj. To se uskuteční zejména na místě bývalého nákladového nádraží Žižkov. Zde vyroste nová moderní městská čtvrť, která nabídne celou řadu dalších možností. V současné době můžete využít také blízkosti Vinohrad.

bydlime.info byty u parku 02

Výborné zázemí pro život poskytují také samotné byty, a to nejen promyšlenou dispozicí a moderní architekturou a designem, ale také vším dalším, co život usnadňuje. Patří sem třeba garážová stání nebo možnost využít sklepních kójí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *