Období svíček je zpátky

Nastal čas rozloučit se s létem a horkými dny. Srdcervoucí loučení nám ale může ulehčit podzim a vše, co s sebou přináší. Mimo jiné také podzimní večery u filmu, s vínem či horkým čajem, schovaní pod dekou a především obklopeni svíčkami. Období svíček je zpátky, třikrát hurá!

Světoznámá Ikea

Pokud hledáte levné svíčky, které ale mají při pálení výraznou vůni, pak určitě vyražte do obchodu Ikea. Švédský velkoobchod s nábytkem jistě dobře znáte. Jejich svíčky patří mezi nejoblíbenější. Ať už milujete vůni vanilky, čokolády, lesního ovoce, nebo jahody, v Ikea najdete různé typy vůní a různé velikosti svíček.

Tip: Doporučujeme k svíčkám zakoupit také jejich úžasné stylové svícny.

Yankee candle

Nejznámější americká značka svíček, jejíž prvotní myšlenka vznikla v roce 1969, a to doslova pár dnů před Vánocemi. Značku založil Mike Kittredge, který chtěl svíčkami jen dělat radost. Netušil ale, že zakládá značku, která se bude prodávat po celém světě a bude nejvyhledávanější značkou svíček.

Yankee candle nejsou obyčejné vonné svíčky. Jejich vůně jsou naprosto unikátní. Vybírat můžete podle nálady, ročního období nebo určité příležitosti. Najděte to své pravé ořechové a Yankee vás rozhodně nezklame. Velkou výhodou je, že vám vydrží dlouhou dobu, a to právě díky svým výrazným vůním. Nevýhodou je cena, která je např. oproti svíčkám z Ikea trochu vyšší. Za kvalitu se ale platí, že? Přejeme vám krásný začátek podzimu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *