Musíte mít: gauč z palet

Jednoduchý, levný a originální způsob, jak tvému domovu dodat kapku stylu a interiérových trendů. Přesně tak se dá charakterizovat stavění nábytku z obyčejných palet. Nevěříš?

Inspirace na internetu

Jak už to tak v dnešní době bývá, tento nápad se zrodil na internetu. To pro tebe asi není žádným překvapením, viď? Nespočet inspirace paletového nábytku najdeš např. na Pinterestu, který je virtuálním středobodem všech nápadů a zajímavých DIY fotek a postupů.

Zahradní nábytek se přesunul do obýváku

Palety se nejprve používaly ke stavění nábytku na zahradu. Jednoduše, za pár korun se dá vytvořit zahradní posezení, stůl a třeba odkládací prostor ke grilu. Určitě sis v posledních letech všimla, že se trend zahradního nábytku pomalu přesunul do obýváku. Proč totiž nemít pocit přírody celoročně, že?

Gauč z palet

A právě proto se dostáváme ke kousku, který ve svém domově prostě musíš mít. A to především pokud se ti na zahradě nebo u tvých rodičů ve stodole povaluje pár přebytečných palet, které tam zbytečně zabírají místo. Nevyhazuj je, vytvoříš z nich totiž kousek, který ti bude každý závidět!

Záleží na tobě, zda chceš nižší, nebo vyšší gauč.  Určitě máš po ruce nějakého šikovného pomocníka, který ti palety sešroubuje a smontuje, aby sezení na tvém novém gauči bylo bezpečné. Mezitím můžeš využít své krejčovské umění. Budeš totiž potřebovat matrace, a to alespoň dvě – na spodní sedací část gauče a druhou na opěradla, aby gauč byl více pohodlný. Přes matraci můžeš přehodit deku se stylovým vzorem.  Nutností samozřejmě zůstávají velké polštářky! A to hodně polštářků! Jedině tak bude celkový dojem takový, jaký má být. Jak se ti tvůj nový gauč povedl?

Foto: pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *