Čistící prostředky, bez kterých se neobejdete

Kdo by nechtěl mít doma uklizeno tak, že by se dalo jíst z podlahy, že? A kdo tvrdí, že takto uklizeno doma mít nemůžete? Budete k tomu ovšem potřebovat čistící prostředky, ze kterých se stanou vaši nepostradatelní pomocníci při úklidu celé domácnosti.

Leštěnka

Zapomeňte na drahé čistící prostředky, které slibují tu správnou péči a lesk o různé typy podlah. Jednoduše vsaďte na leštěnku, díky které bude vaše podlaha jako ze žurnálu. Navíc je vaší sázkou na jistotu. Konec hledání dokonalého čistícího prostředku na podlahy.

Clin na mytí skel

Víceúčelový čistící prostředek vytvořený speciálně na mytí oken a jiných skel. Máme pro vás ale tip, který jednoznačně začnete hned používat. Clin můžete používat i na jiný úklid, než čištění oken. Je totiž také skvělým pomocníkem při utírání prachu. Nábytek je díky němu krásně lesklý a udržíte jej déle jako nový. Vybrat si navíc můžete z různých druhů vůní, které provoní celý domov.

Aviváž

Myslíte si, že aviváž se používá pouze na praní prádla? Omyl. Aviváž se přidává do vody na vytírání podlah. Pokud tak nemáte doma leštěnku, kterou jsme vám doporučovali výše, sáhněte po obyčejné aviváži, díky které získá vaše podlaha potřebný lesk.

Fixinela

To nejlepší si samozřejmě necháváme na konec. Také nenávidíte vodní kámen v koupelně, na toaletě i v kuchyni? A ať už jste zkoušeli cokoliv, nic vás vodního kamene nezbavilo? Vyzkoušejte Fixinelu! Stačí nastříkat tento zázrak na hnusný vodní kámen, nechat pár minut působit a setřít. Výsledek vás mile překvapí. Po vodním kameni totiž nebude ani památky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *