Společnost QUALITOP, specialista na výrobu toaletního papíru a průmyslových rolí

Společnost QUALITOP, s.r.o. už funguje od roku 1994, kdy byla na našem trhu o kvalitní výrobky z papíru nouze. Mnohé v zahraničí používané papírnické výrobky u nás nikdo neznal. Proto se firma zaměřila na import a prodej širokého sortimentu vysoce kvalitního papírnického zboží s množstvím poskytovaných služeb.

Společnost QUALITOP, s.r.o.

Firma QUALITOP, s.r.o. spolupracuje s českou pobočkou Harmaneckých papíren a.s. a zboží odebírá přímo z papíren, kde má uzavřeno regionální zastoupení. Působí v Ostravě i v Brně a papírenskými produkty pokrývá dodávky po celé ČR. Navázána byla spolupráce i s papírnami Grasant Sp. z o.o. s výhradním zastoupením pro ČR se zbožím značky Cliro, Karen. S partnerem Grasant Sp. z o.o. spolupracuje na výrobě toaletních papírů a papírových ručníků.

Toaletní papír malospotřebitelský a do zásobníku

Malospotřebitelský recyklovaný toaletní papír je ideální do každé domácnosti. Pevný, ale přesto šetrný papír CLIRO 400 s návinem 34 metrů a Cliro 1000 s návinem 66 metrů je určen pro běžné malospotřebitele. V balení je nejčastěji 24 nebo 32 roliček, jednovrstvý i dvojvrstvý, v bílé, růžové, zelené a žluté barvě. Výroba toaletní papíru pokryje dodávky napříč všemi oblastmi naší republiky.

Toaletní papír do zásobníku

Jednovrstvý či dvojvrstvý toaletní papír do zásobníku CLIRO JUMBO je z recyklovaného materiálu, perforovaný a v šedé barvě různé intenzity. Stupeň bělosti se pohybuje od 65 do 75 %. Role jsou o návinu 130 až 300 metrů. Toaletní papír Jumbo pohodlně vystačí do běžných provozoven, restaurací, hotelů, penzionů i zdravotnických zařízení. V balení je 6 rolí a na paletě 48, 80 nebo 96 balení.

Průmyslové role

Průmyslové role CLIRO obsahují recyklovaný papír v zelené barvě. Jednovrstvé průmyslové role nabízí 1450 útržků a dvouvrstvé 710 útržků a v jednom balení jsou 2 role. Materiál je odolný a dá se s ním čistit i nerovný a hrubší povrch. Velmi dobře vsakuje oleje a jiné mastné látky.

Ručníky na roli Midi Max a Ručníky ZZ 25×23

Praktické a kvalitní ručníky na roli Midi Max CLIRO jsou určené i pro zásobníky se středovým odvíjením. Ručníky ZZ 25×23 jsou ideální do gastronomických provozoven, ubytovacích zařízení, nemocnic, na veřejné toalety i do domácnosti. Získáte tu vysokou kvalitu, optimalizaci nákladů a rychlost každé dodávky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.