Přestavba bytového jádra krok za krokem

Máte v bytě starý umakart, který je z dlouhodobého hlediska nepoužitelný? Sníte o nové koupelně ve spojení s kuchyní? Pak se pusťte do přestavby bytového jádra, která vám přinese požadovaný výsledek. Pokud ovšem nedisponujete patřičným nářadím, zkušenostmi a časem, vyplatí se samozřejmě zapomenout na práci svépomocí. Oslovte profesionály, kteří vše zrealizují na klíč.

Vše začíná návrhem bytového jádra a ceny

Na počátku všeho je třeba vybrat specialistu zabývajícího se přestavbou bytových jader. Mělo by se jednat o společnost s letitými zkušenostmi, bohatými referencemi a zajímavou cenou. Na počátku všeho s ní proberete své požadavky a dostanete návrh. Dnes už můžete získat i 3D návrh, který bude jasně vypovídající a vy tím pádem odsouhlasíte finální verzi se vším všudy. Součástí takového návrhu je pochopitelně i cenová nabídka.

Od bourání až po finální podobu

Přestavba bytového jádra začíná bouracími pracemi. To znamená, že je vhodné zahradit ostatní části nemovitosti. Počítat ovšem musíte s tím, že prach se vám v bytě dostane stejně všude. Po odklízení stavební suti přichází na přetřes výstavba nového bytového jádro. To mimochodem může mít v rámci dispozic bytu zcela odlišné rozměry a tvar. Nedílnou součástí výstavby jsou pochopitelně kompletní rozvody vody, elektřiny a odpadu. Po usazení sanitární techniky přichází na přetřes finální dokončovací práce, dlažba, obklady, malování a kompletní zapojení.

Když zvolíte realizaci bytového jádra na klíč, můžete se spolehnout na to, že firma po sobě ještě důkladně uklidí a předá vám hotové dílo bez nutnosti jakéhokoliv zásadu majitele domu. Takové práce mohou v lepším případě trvat jeden až dva týdny. Zároveň se můžete domoci i prodloužené záruční doby na některé výrobní činnosti a produkty. Tak co, začnete uvažovat o modernizaci bytového jádra?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *