Pískování: Skvělý způsob, jak dokonale vyčistit jakýkoliv povrch

To, jak dům vypadá, je pro majitele dané nemovitosti důležité. Vždyť kdo by chtěl bydlet v domě, který vypadá, jakoby toho měl spoustu za sebou, ačkoliv byl postaven relativně nedávno? Na stavu nemovitosti se však podepisuje množství faktorů. Zdaleka nejvíce trpí fasáda, která musí čelit teplotním výkyvům, vlhkosti, větru a v neposlední řadě působení nečistot. Existuje vůbec způsob, jak fasádu či jiný povrch uvést do původního stavu?

V oboru opracování povrchu je důležitá vhodně zvolená technologie. K tomu nejlepšímu, co mají specialisté na čištění momentálně k dispozici, patří stroje na principu tryskání pískem neboli pískování. Metoda spočívá v tryskání směsi písku a vody (abrazivo) přímo na daný povrch. V praxi se využívá při čištění fasád a cihlového zdiva, ale také při přípravě povrchů před aplikací nátěru a v neposlední řadě při opracování ocelových konstrukcí (do abraziva se přidává inhibitor).

Jaké má pískování výhody?

Technologie pískání umožňuje čištění všech typů povrchů bez ohledu na materiál. Metoda je natolik účinná a zároveň šetrná, že se využívá také při rekonstrukci památkových objektů (schváleno památkovým úřadem). Jednou z velkých výhod je mobilita. Mobilní pískování umožňují například špičkové německé stroje TORBO – nachází uplatnění i v místech, kde není dostupná elektřina a voda.

Další velkou výhodou je minimální prašnost. Oproti podobným metodám je při tryskání pískem pomocí přístrojů TORBO až o 95 % méně prachu, což je žádoucí např. při čištění v městské zástavbě.

Důkaz místo slibů

O tom, že je pískování systémem TORBO velmi efektivní, se můžete přesvědčit na vlastní oči třeba hned teď. Podívejte se na fotogalerii realizovaných zakázek na www.tryskani-piskovani-ars.cz. Společnost AXIOM REAL má s technologií dlouhodobé zkušenosti a využívá ji v rámci širokého spektra činností.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *