Aby se vám lépe žilo – vyberte si vhodnou pojistku vlastního domova!

Každé ráno se budíte se strachem, co by se asi mohlo stát. Hrozíte se každého silnějšího větru, aby náhodou neponičil vaši střechu, děsíte se i zlodějů nebo vandalů. Ale žít ve strachu? Koho by to bavilo? Přitom existuje snadná pomoc, jak si od všech starostí ulevit. Stačí, když si vyřídíte kvalitní pojistku. Jakou vybrat a proč?

Kombinace II. generace je nejlepší volba

Musíte vědět, že existují 3 varianty pojištění bydlení. První je pojištění nemovitosti, které se vztahuje jen na budovu a případně i k ní přiléhající menší budovy, zahradu a stavební součásti. Druhou variantou je pojištění pro domácnost, které kryje jen škody na movitých věcech, tj. na vybavení domu nebo bytu. Do třetice existuje pojištění majetku. To lidé volí nejčastěji, protože nabízí nejširší rozsah krytí. S ním chráníte věci movité i nemovitosti.

Jako nejlepší z aktuální nabídky zvolili klienti Bezpečný domov PLUS od pojišťovny Ergo. Oceňují na něm nejen široký rozsah krytí, ale především to, že je sestaveno s ohledem na klientovu peněženku. K jeho vyřízení totiž není potřeba odhad. Stačí, když klient ví, jak velká je jeho domácnost, cena se určuje na základně m2 obytné plochy. Díky tomu budete i vy platit jen tolik, kolik je opravdu potřeba.

Sjednání online a vhodné doplňky

Pojišťovna Ergo boduje i tím, že k pojištění majetku zdarma dává pojištění odpovědnosti. To oceníte ve chvíli, kdy cizí osobě způsobíte škodu na zdraví nebo na majetku. Jak přesně funguje? Detailně se mu věnuje tento článek. Z dalších doplňků se doporučuje sjednat pojistka prodloužené záruky a pojištění nahodilého poškození. A ještě jedno eso má Ergo v rukávu: všechny zmíněné varianty vyřídíte během několika minut online z pohodlí domova. Pokud tedy žádnou formu ochrany majetku ještě nemáte, je nejvyšší čas jednat, stačit vám k tomu bude jen několik málo minut.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.