Bazar stavebních strojů vytrhne trn z paty při nedostatku techniky

Stavebních projektů zejména v okolí velkých měst neustále přibývá. Stavební boom však zasahuje i menší lokality, proto je poptávka po službách v tomhle segmentu enormní a neustále roste. Stavební firmy se snaží držet krok s konkurencí. Problémem je však často nejen dostatek pracovních sil, ale také stavební techniky. S tím druhým dokáže pomoc bazar stavebních strojů.

Stavby, kam se podíváš

V Česku působí několik stovek stavebních firem, které ženou do nebes tisíce nových domů. Jen okolí Prahy je obsypáno bezpočtem developerských projektů, které vesměs přinášejí rezidenční bydlení, moderní řadové výstavby i velkorysé soukromé bydlení v samostatných rodinných domech. To vše obnáší využití obrovského množství těžké i lehké stavební techniky, která je vzhledem k počtu staveb občas v deficitu.

Jak vyřešit nedostatek stavebních strojů?

Firmy proto hojně využívají bazar stavebních strojů, díky čemu jsou schopné včas plnit termíny odevzdávek jednotlivých projektů. V bazarech najdou nejen potřebnou techniku a mechanismy, ale také náhradní díly a pomocnou techniku. A to vše za zlomek ceny, kterou by musely udat za nové vybavení.

Zrecyklujte zrecyklované

Pořízení použité techniky, která je v dobrém technickém stavu je nejen ekologické, ale i ekonomické. A dobré je na to myslet i při zbavování se nepotřebného vybavení. Většina bazarů stavebních strojů nabízí komisionální prodej mechanismů, které již nepotřebujete. Stačí se jen domluvit na ceně a podmínkách. Zpeněžit tak můžete veškeré stroje, které jste sami v bazaru pořídili. Úsporná investice, kterou jste jejich nákupem realizovali se zhodnotí a část peněz se vám vrátí zpátky. V případě, že potřebujete pořídit jiný stroj, stávající můžete nabídnout na protiúčet.

Jednou ze služeb, které bazary stavebních strojů nabízí je i financování vybraného zboží prostřednictvím smluvním finančním partnerům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *