Sady Gamet Box jako znak kvality

Výběr kuchyňské linky není snadná záležitost. Zejména pokud řešíme kuchyň, s kterou plánujeme dožít – tudíž by nám měla sloužit několik desítek let. Při volbě jednotlivých komponentů, které jsou každodenním používáním namáhané nejvíc je proto vybírat s ohledem na prvotřídní kvalitu.

Šuplíky jsou jednou z věcí, která na kuchyňské lince „trpí“ nejvíc. Manipulace s nimi je velice častá a neustále se opakuje. Proto je vhodné volit takové výsuvy, které zajistí jejich dlouhou životnost, a to i díky tlumeným dojezdům. Výborným řešením jsou sady Gamet Box, které nabízejí částečné i celkové výsuvy. Konkrétní model závisí na délce a hloubce šuplíku. Aby vše dobře fungovalo, je důležité dodržovat také nosnost šuplíků.

Luxusní výsuvy Atira pro náročné

Pokud má být vaše kuchyň nejen praktická, ale i designová, sáhněte po systému Atira. Jeho čisté minimalistické linie s výraznými hranami vyniknou v každé moderní kuchyňské lince. Díky koncepci platformy jsou všechny výsuvy Atira postavené na univerzální výšce bočnic a je tak snadné je inovovat na vyšší řady. Atira nabízí stavebnicový systém organizérů a různorodá řešení vysokých zásuvek. Z barev jsou dostupné stříbrná, antracitová a bílá.

Drátěný program Le Mans, šampion v řešení skříněk

U kuchyňské linky se nejvíc cení praktičnost. Z důvodu úspory místa se často hospodaří s každým koutkem velice střízlivě, proto jsou často využívány také rohové skříňky. Právě pro ně je určený drátěný program Le Mans, který nabízí chytrá a praktická řešení. Jeho ramena jsou plně výsuvná a lze je umístit dle výšky skříňky hned několik nad sebou. Uživatel jistě ocení, že jednotlivá ramena vyjíždí samostatně, což usnadní zachovat dokonalý přehled o obsahu skříňky. Police ramen jsou opatřeny protiskluzovou úpravou.

V dobře zařízené kuchyni je radost vařit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *