Inovativní řešení pro starý nábytek

Nemůžete si dovolit koupi nového nábytku ani nemáte finance na menší změny ve vašem domově? Máme pro vás způsob, jak vytvořit ze starého nové, svěží a moderní.

Samolepící designové folie

Málo je někdy více. Jednoduchý, a především levný, způsob jak oživit vše staré jsou samolepící designové folie. Oživí nejen starý nábytek, ale můžete jej použít také na zeď a vytvořit tak úplně nový vzhled celého domova. Chce to jen trochu šikovné ruce a spoustu, spoustu trpělivosti při lepení na starý nábytek.

Nespočet variant a nízká cena

Samolepící folie najdete v kamenných obchodech, doporučujeme vám ale mrknout na internet, kde najdete nespočet variant, různé designy a samolepící folie jsou často za mnohem levnější cenu, než je tomu v kamenných obchodech.

Motiv cihel

Bezesporu nejoblíbenějším motivem především v posledních letech je motiv cihel. Ať už si vyberete tmavě červené cihly nebo bílo šedé, ani v jednom případě nesáhnete vedle. Dokáží totiž zútulnit každou místnost a probudí dojem pravého domova.

Tip: Nám se přeci jen více líbí světlejší dekor cihel, protože se dá skvěle ladit s jinými barvami, které rozzáří celou místnost, jako třeba baby blue.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *