Kde se můžete podívat do katastrální mapu?

Katastrální mapa je velice užitečným nástrojem, který je využíván dnes a denně. Mapa obsahující polohopisné a popisné informace sloužící k nejrůznějším účelům. Katastrální mapa se vám může hodit, když hledáte konkrétní parcelu, budovu, jednotku nebo list vlastnictví. Její oficiální podobu naleznete v online katastru nemovitostí. Prezentované informace svým obsahem však nemusí vyhovovat každému.

Dopřejte si více informací na jednom místě

Pokud využijete nahlížení do KN, nemusíte se spokojit jen s tím, co vám nabízí katastr. Využít lze i alternativních projektů rozšiřujících tyto možnosti. Typickým příkladem je GeoPas.cz, kde najdete to samé, jako na katastru nemovitostí jen v podstatně rozšířenější podobě. A právě takové informace navíc pro vás mohou být klíčové a rozhodující.

Jestliže se vaším cílem stane kupříkladu Čáslav katastrální území, pak můžete díky aplikaci GeoPas.cz získat přehled nejenom z katastru nemovitostí. Budou to i další hodnotné údaje.

  • Geologie a voda
  • Občanská vybavenost
  • BPEJ/LPIS
  • Životní prostředí

Vše přehledně uspořádané, aktuální, a hlavně s odkazem na oficiální zdroje, jakým je katastr nemovitostí nebo RÚIAN. V tomto je projekt GeoPas.cz nenahraditelný. Nutno však podotknout, že slouží pro rozšíření funkcí katastru nemovitostí, v žádném případě neplní jeho agendu.

GeoPas.cz – Když hledáte a potřebujete najít

Využijte rozšířený katastr nemovitostí, který vám toho z pohledu informovanosti přinese více než dost. Hledejte parcely, katastrální území, budovy a listy vlastnictví na tom správné místě. Pokud potřebujete vědět cokoliv z katastru nemovitostí, a ještě mnohé navíc, je GeoPas.cz tou správnou cestou, jak takového cíle snadno a rychle dosáhnout. K dispozici budete mít aktuální data, ale také mapové podklady se vším potřebným. Nyní už více, kde se podívat do katastrální mapu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.