V roce 2020 bude mít domácí kancelář téměř každá domácnost

Odborníci přišli s odhady, jak v roce 2020 budou vypadat běžné domácnosti. Odhadují, že trend práce z domova a rozšiřující se technologie změní naše bydlení natolik, že je dobré být o krok napřed. Pojďme se společně podívat, jak podle nich budou v blízké budoucnosti vypadat naše domovy.

Zmizí jídelny a nahradí ji domácí kanceláře

Trend práce z domova narůstá a není žádnou výjimkou, když i firmy takto zaměstnávají své lidi. Mnoha společnostem je jasné, že takto ušetří nemalé náklady na provoz kanceláří. A nejde pouze o psací stoly, kancelářské židle, počítače, ale i elektřina, nájem, údržba. Za ušetřené peníze dávají raději lidem vyšší platy a příspěvek na zařízení domácí kanceláře. Možná si řeknete, že ne každý má doma místnost navíc, kde by kancelář mohla vzniknout. To je právě ta změna, která nastane. Lidé začnou rušit jídelny a budovat místo nich domácí kanceláře. Čeho se týkají další změny?

Domácí posilovny

Nejde si nevšimnout, že světem momentálně hýbe obrovský fitness boom. Existují lidé, kteří jsou velmi zaměstnaní a ačkoliv by rádi udělali něco pro své zdraví, nemají čas běžet do tělocvičny. Takže roste potřeba zřízení domácího fitka. Mimochodem už to vypuklo a všimněte si, kolik lidí cvičí doma. Byť by bylo fitko malinké a zahrnovalo pouze pás na běhání, který je dnes už možné pořídit i s virtuální realitou (běžíte lesem nebo jinde v přírodě, přitom se nehnete z obýváku) a činky nahradí pružinové systémy – lehké, skladné. Úplně nejlevnější a nejskladnější je jóga podložka a začít cvičit jógu.

Chytré zařízení

V roce 2020 bude lidem čím dál jasnější, že musí dbát o své zdraví, chtějí-li se dožít vysokého věku, vypadat dobře a cítit se dobře. S tím souvisí chytrá zařízení a veškerá elektronika. Již dnes můžete pořídit jednací židli, která monitoruje váš tep, matraci, která hlídá i vaši tělesnou teplotu a délku spánku, povlečení se zabudovanými čipy apod.

Naše bydlení se promění na účelové, praktické a místo zbytečných krámů přibudou věci, které ve svém životě skutečně využijete. Momentální trend je v interiérech minimalizmus – mít méně a více si užívat život. Nestát se otrokem zbytečného vybavení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *