Pořizujeme si plastová okna

Chystáte se na rekonstrukci vašeho bydlení? Pokud bude součástí rekonstrukce i výměna oken, je jasné, že zrovna řešíte otázku, jestli si máte pořídit okna plastová nebo dřevěná. Což o to, oba typy oken vypadají dobře, ale pojďme se společně podívat blíže, jaký je mezi nimi rozdíl.

Srovnání oken

Zásadní rozdíl, na který narazíte vlastně úplně nejdříve je v ceně. Dřevo je dražším materiálem než plast. Tento fakt je jedním z hlavních důvodů, proč si lidé pořizují více právě okna plastová. Ale plastová okna toho mohou nabídnout ještě mnohem více. Například oproti oknům dřevěným vyžadují pramálo péče. Mají velmi malé nároky na údržbu. Dřevěná okna často oprýskají a musíme je přetírat. To se nám u plastových oken nestane. Pokud si pořídíte plastová okna, můžete si být jisti, že vašim oknům neublíží déšť, sníh a ani vítr. Okna z plastu také nemusíte ošetřovat proti dřevokaznému hmyzu.

Česká plastová okna jsou kvalitní

V každé oblasti našeho života jde vývoj dopředu a nejinak je tomu také u plastových oken. Moderní plastová okna se dnes vyrábějí z opravdu velice kvalitních a odolných materiálů a díky tomu si můžete být jisti tím, že vaše plastové okno bude mít stejně dlouhou životnost jako okno dřevěné, a to aniž by docházelo k nějakým tvarovým změnám, například k ohýbání nebo kroucení či jinému mechanickému poškození, které bývá způsobeno vlivem počasí a které tak často můžeme pozorovat u dřevěných oken. Za zmínku určitě stojí také výborné izolační vlastnosti plastových oken a to jak z hlediska tepelného, tak akustického.

Polská okna nebrat

Jak sami vidíte plastová okna jsou oproti oknům dřevěným levnější a praktičtější a pokud se rozhodnete pro jejich nákup, zbývá už jen jediné, najít vhodného dodavatele, respektive výrobce. V žádném případě nekupujte okna, která jsou dovážena z Polska. Jejich kvalita se od českých oken diametrálně liší. Mnohdy jsou taková okna prodávána například jako okna německá, ale k nám se německá okna až na velmi malé výjimky nedovážejí. Pokud nechcete plakat nad výdělkem, polským oknům se raději vyhněte, jinak se vám může stát, že si pořídíte okna, která budou postrádat jakékoli tepelné nebo zvukové izolační vlastnosti, budou tvarově nestálé a jejich celková životnost bude velmi malá.

Zvolte kvalitního českého výrobce

Určitě je proto nanejvýš vhodné obrátit se na českého výrobce. Výrobce, který se na plastová okna specializuje a má určité renomé. Pouze takový výrobce je nám schopen poradit s výběrem, poskytnou poradenství. Dobrý výrobce vám nabídne široké portfolio plastových oken a jejich doplňků.

Jedním z takových výrobců je firma OKNA.EU. Jedná se o českého výrobce, který se na tomto trhu pohybuje již dvě desetiletí, má bohaté zkušenosti a velkou řadu spokojených zákazníků. U firmy OKNA.EU se setkáte jen s tou nejvyšší kvalitou. Pokud se obrátíte na odborníky z této společnosti, můžete si být jisti, že vám poskytnou nejen kvalitní okna, ale také prvotřídní servis, poradenství a nabídnou vám také nadstandardní služby jako je zaměření a montáž zdarma.

Díky volbě takového dodavatele vašich oken budete mít jistotu, že za své peníze dostanete to nejlepší na trhu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *