Vyberte si vhodné zrcadlo do bytu. Poradíme Vám, jaké máte možnosti

Zrcadla bývají nedílnou součástí bydlení. Při jejich pořízení se jistě setkáte se zjištěním, že máte opravdu hodně na výběr. A to nejenom z pohledu výsledné volby, ale také vhodného situování, aby zrcadlo plnilo ten správný účel. V tomto směru vám přinášíme několik praktických rad a doporučení.

Z čeho můžete vybírat?

Nejprve se pojďme zaměřit na to, jaká zrcadla vlastně můžete zakoupit. Produktová nabídka výrobků je více než bohatá. Dokazují to kupříkladu zrcadla nástěnná, volně stojící, kosmetická, nalepovací, polohovatelná a stolní. Aby toho z pohledu vzhledu nebylo málo, můžete se také rozhodovat mezi odlišným provedením rámu. Někdo vsadí na zrcadlo bez rámu, jiný se raději přikloní k rámu. Ten může být dřevěný, kovový, broušený, ale také plastový.

Vhodné situování zrcadla

Když už máte představu o tom, jaké zrcadlo byste si rádi pořídili, můžete přejít k volbě ideálního místa. Nákup konkrétního modelu zrcadla pochopitelně hodně souvisí s tím, kam ho budete chtít umístit. V koupelně se například vyplatí vsadit na zrcadlo, jehož součástí je i úložný prostor, to znamená na zrcadlovou skříňku.

Jestliže disponujete menším obytným prostorem, možná vás nadchne možnost zvětšení optického místa za pomoci zrcadla. Někdy vám k tomu dopomůže jen několik vhodně zvolených zrcadlových obkladů. Vsadit můžete i na praktické hrátky se světlem. Popřípadě propadnete kozlu novodobých výrobků nabízejících mnohé další funkce. Zmínit lze kupříkladu zrcadlo se světlem nebo dokonce s vytápěním. Dnes už nejsou žádnou výjimkou ani světla s bezdotykovým rozsvěcením nebo zabudovanými obrazovkami.

Jak vidno, při nákupu nového zrcadla máte rozhodně na výběr, o čemž se můžete přesvědčit sami. Popusťte uzdu fantazii, vezměte si něco z výše uvedených tipů a dejte zelenou kreativitě. Pak si vyberete zrcadlo šité doslova na míru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *