Centrum tepelných čerpadel pro úsporu času a energie

Tepelná čerpadla od společnosti Centrum tepelných čerpadel, s.r.o. vám umožní doma snadno a levně využívat i další technologie, jako je řízené větrání, které je o dost levnější než samostatné větrací systémy. Pokud máte čerpadlo s vrty, klimatizace bude pracovat celoročně v podstatě bez provozních nákladů.

Společnost Centrum tepelných čerpadel, s.r.o.

Firma Centrum tepelných čerpadel, s.r.o. nabízí čerpadla vzduch voda, země voda i ventilační prvky. Zabývá se projekcí, dodávkami a realizacemi ekologického vytápění včetně technických konzultací, zpracování projektových dokumentací, montáže i servisu pro rodinné i bytové domy, sportovní haly či úřady.

Komplexní služby

Společnost spolupracuje v oblasti tepelných čerpadel s firmou NIBE ENERGY SYSTEMS CZ a u podlahových topných systémů s Giacomini Czech, s.r.o. Dodávka je i s realizací zdravotechniky, podlahových systémů, s dodáním otopných těles a litých podlah, montáží podlahové izolace, tepelných čerpadel, solárních kolektorů a ventilačních systémů. Zajistí vám stavebního povolení pro hlubinné vrty a výkopové a zásypové práce pro realizaci plošných kolektorů.

Tepelná čerpadla NIBE

NIBE ENERGY SYSTEMS je přední výrobce tepelných čerpadel a produktů pro vytápění rodinných domů ve Skandinávii a jednička na trhu s ohřívači vody a tepelnými čerpadly v severní Evropě. Tepelná čerpadla umožňují velmi úsporným způsobem šetrným k životnímu prostředí vytápění, ohřev teplé vody, ohřev bazénu, větrání i chlazení a zajišťují komfortní klima v obytných prostorech.

Typy tepelných čerpadel NIBE

Nejúspornější tepelná čerpadla NIBE jsou v systému země-voda. Systém vzduch-voda pracuje efektivně do venkovní teploty až –25 °C a patří mezi technologickou špičku. Získáte komfortní zdroj tepla, teplé vody, ohřev bazénu a další přednosti. Ventilační tepelná čerpadla systém vzduch-voda zahrnují i řízené větrání se zpětným ziskem energie a jsou unikátní pro nízkoenergetickou výstavbu.

Rekuperace

Řízené větrání s rekuperací zajistí dostatečný přívod čerstvého vzduchu v bytech i rodinných domech s minimálními energetickými úniky. Při běžném větrání okny totiž dochází k velkým energetickým ztrátám. Rekuperace je zpětné získávání tepla z odpadního vzduchu snižuje náklady na vytápění i vlhkosti v domě.

Podlahové vytápění

Podlahové vytápění přináší pocit tepelné pohody při nižší teplotě vzduchu, menší víření prachu díky nižší cirkulaci vzduchu a snížení spotřeby energie na topení i chlazení, které získáte jedinou instalací. Využívají se ekonomické nízkoteplotní zdroje tepelné energie jako je tepelné čerpadlo a kondenzační kotel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.