Zajímavý produkt s neočekávaným potenciálem. To jsou dřevěné krabičky

Dřevo je příjemný přírodní materiál s velmi hezkým dekorativním charakterem. Kromě jeho tradičního využití založeného na specifických konstrukčních vlastnostech, je možné jej uplatnit také pro výrobu drobného zboží, které slouží nejen jako dekorace nebo pro úschovu či třízení malých předmětů, ale tak originálního dárkového balení, které lze často dotvořit do konečné podoby velmi kreativními způsoby. Objevte přírodní dřevěné krabičky a jejich variabilní využití.

Kde všude se přírodní krabičky uplatní

Přírodní dřevěné krabičky představují zajímavý produkt s relativně velkým potenciálem. Způsob opracování dřeva a následné sestavení konkrétního modelu je předurčuje k různým účelům. Primárně se tyto krabičky využívají jako obal pro dárek nebo pro uschování drobností v domácnosti, některé však mají specifické užití, jako je například třídění porcovaného čaje nebo pevný obal pro papírové kapesníky, případně se může jednat o bedýnky větších rozměrů (přepravky) pro třídění větších předmětů, na úschovu fotografií apod. Základní rozdíly mezi dřevěnými krabičkami spočívají v jejich konstrukci a provedení, jež v podstatě dále určují jejich aplikaci. Použití krabiček jako obalu pro dárky pak umožňuje vybrat jakýkoliv model v závislosti na tom, co do nich bude zabaleno.

Typy přírodních dřevěných krabiček

Pro použití jako dárkové balení je možné vybírat z celé řady různých typů krabiček, a to nejen s ohledem na jejich velikost, ale také na provedení víka a jeho uzavírání (bez víka, se zásuvným víkem, s víkem na malých pantech), členění vnitřního prostoru či opatření výstelkou. Lze tak pořídit speciální dřevěné krabičky na dárkové balení alkoholu či šperků, či se speciálními dekoracemi (aplikacemi).

Výhody krabiček ze dřeva

Kromě tvarové variability přírodních dřevěných krabiček spočívají jejich výhody také v širokém spektru možností zdobení – krabičky je možné opatřit lakem či nátěrem, vytvořit na nich unikátní malbu, rytinu či potisk, nebo je jednoduše oblepit vhodnou tapetou. Takto upravená krabička je v podstatě sekundárním dárkem, jelikož je individuálním dílem pro obdarovaného.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.