Porgest – český výrobce nástaveb pro nákladní automobily

Tradiční český výrobce nástaveb pro nákladní automobily vám je vytvoří podle vašich požadavků. Ať už jde o zemědělské nástavby, valníkové plošiny, sklápěčové korby, hydraulické systémy, nádrže na PHM a oleje, přestavby dle ADR, přívěsy a návěsy či pálící CNC stroje, nebo potřebujete ověřování tachografů, Porgest, a.s. je tu pro vás.

Společnost Porgest, a.s.

Každý produkt společnosti Porgest, a.s., která působí na trhu již více než 20 let, začíná u projekční činnosti a programového zpracování dílů, přes prvovýrobu až po svařování a montáž na vozidla. Sklápěčové korby Porgest v současné době naleznete ve více než 8 státech po celém světě a firma je specialistou na přestavby vozidel dle mezinárodních předpisů ADR. Specializuje se na nástavby na nákladní auta i vestavby pro osobní vozidla.

Široké portfolio

Firma se nezaměřuje jen na sklápěcí korby. Společnost  Porgest je výrobcem sklápěčových koreb pro nákladní automobily všech značek a typů, valníkových plošin pro civilní a vojenské provedení, zemědělských výměnných nástaveb, souprav, zrnovozů silážních i senážních, lesovozů, pomocných rámů, speciálních přívěsů a návěsů civilní i vojenské techniky i nádrží na PHM a oleje, včetně zmíněných přestaveb a registrací vozidel dle mezinárodních předpisů ADR.

Další služby

Mezi další služby patří montáž hydraulických systémů a plošin, úpravy podvozků či rámů, vestavby do osobních vozidel, pálení laserem a plasmou ocelových a hliníkových materiálů do tloušťky 20 mm a výroba menších i větších svařenců dle poptávky a přání klienta. Firma vyrábí sklápěčové korby v provedení jednostranné, dvoustranné a třístranné, tedy pro 2 osý, 3 osý a 4 osý podvozek.

Ověření, montáž a opravy tachografů

Firma Porgest je součástí sítě AMSStátních metrologických středisek pro ověřování tachografů. Kromě ověření tachografů provádí záruční a pozáruční servis tachografů výměnným způsobem, kdy odjíždíte s novým nebo opraveným tachografem. Při větším množství vozidel si můžete sjednat smluvní ceny. Ověřit se dají analogové i digitální tachografy včetně tachografů ADR splňujících normu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.