Malé prostory: mini pečící trouby

Malé prostory jsou tvrdým oříškem, především pro ty z nás, co trpí klaustrofobií. Chceme mít domov vzdušný, otevřený a prostorný, ale musíme se spokojit s málem. Naštěstí existují způsoby, jak malým prostorům trochu vyjít vstříc a ušetřit pár metrů čtverečních navíc.

Malá kuchyň = mini verze všeho

Do malé kuchyně si nemůžete pořídit běžné velké spotřebiče, jako do větších prostor. Zbytečně by vám zabíraly místo a v kuchyni byste se ani nehnuli. Lepší variantou je pořídit si mini verze všeho. Bydlíte sami v malém bytě? Pak je pro vás zbytečné kupovat si velkou lednici. Menší velikost lednice s mrazákem se do vaší malé kuchyně hodí více. Vzhledem ke své velikosti můžete navíc využít prostor na ní a položit na ní třeba mikrovlnou troubu, nebo jednoduše odkládací prostor. Stejně tomu je i u trouby. Některé malé byty dokonce nepovolují běžné trouby kvůli elektrice. Co teď?

Mini roztomilá pečící trouba

Existují malé pečící trouby, které mají stejné funkce jako normální trouby. Jediný rozdíl je ve velikosti a objemu trouby. Pro vás samotné to ale bohatě stačí a navíc ušetříte místo. Tyhle trouby jsou také skvělé v tom, že se dají využít jako gril. Často jsou dodávány s grilovacím roštem a grilování jako takové je jejich největší předností.

Tip: Pokud chcete ušetřit opravdu hodně místa, doporučujeme vám se podívat na mini pečící trouby s dvěma plotýnkami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *